Top oferta

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

Szukasz pracy? Dobrze trafiłeś!

Specjalizujemy się w pośredniczeniu w kontaktach pomiędzy polskimi kandydatami a pracodawcami z Europy Zachodniej, głównie Francji i Niemiec. Oferujemy rzetelną informację i fachowe wsparcie na każdym etapie współpracy.

Szukasz pracy? Mamy dla Ciebie oferty! Wyślij formularz online - oddzwonimy!

OPIEKUNKA DO PANI-okolice Rossenheim

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455,

oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku:

OPIEKUNKA DO PANI

Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, okolice Rossenheim

Jesteś osobą odpowiedzialną i empatyczną? Znasz w stopniu komunikatywnym język niemiecki?

Poszukujemy opiekunki do starszej pani poruszającej się przy pomocy rolatora. Podopieczna cierpi na polineuropatie, ma słaby wzrok. Potrzebuje pomocy w codziennych obowiązkach . Wymagany komunikatywny niemiecki! Zlecenie od 22.03

Obowiązki:

- pomoc podopiecznemu przy codziennych czynnościach (kąpiel, toaleta, spożywanie posiłków)
- proste prace związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie)

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej

- odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwość

Oferujemy:

- atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie, uzależnione od znajomości języka i kwalifikacji
- legalne zatrudnienie przez polską agencję zatrudnienia
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- organizację wyjazdu do i z Niemiec oraz pokrycie jego kosztów
- ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec (druk A1, karta EKUZ)

- odprowadzenie składek na ubezpieczenie społeczne

- wypłatę wynagrodzenia do 10. każdego miesiąca w EUR lub PLN

- stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech

- indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów

Jak aplikować:

W CV proszę umieścić klauzulę o Ochronie Danych Osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

W razie pytań można się z nami kontaktować również telefonicznie – wysyłając SMS o treści „opiekun” lub „opiekunka” pod numer: 504310498 lub 727 563 424 – oddzwonimy.

Opis firmy:

EuropaJOB to agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455. Specjalizujemy się w pośredniczeniu kontaktach pomiędzy polskimi kandydatami a pracodawcami z Europy Zachodniej, zwłaszcza z Niemiec i Francji.

Nasza misja

Naszym priorytetem jest zapewnienie profesjonalnej obsługi wszystkim tym z którymi współpracujemy. Zarówno pracodawcy, jak i pracownicy mogą liczyć na rzetelną informację i fachowe wsparcie.

Nasi partnerzy

Akceptuję