Pracownik magazynowy w sortowni butelek szklanych – Lotte, Niemcy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Praca OD ZARAZ

Obowiązki:

- sortowanie butelek w magazynie

- usuwanie etykiet z butelek

- praca na akord

Wymagania:

- sprawność manualna

- doświadczenie w pracy przy sortowaniu butelek

- mile widziana komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego

- solidność, pracowitość, odpowiedzialność

- gotowość do wyjazdu własnym samochodem

Oferujemy:

- legalną i stałą pracę

- zatrudnienie przez firmę Polską

- ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec

- zagwarantowane zakwaterowanie (płatne przez pracownika)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. z dopiskiem “sortowanie butelek_LOTTE” w tytule wiadomości

W CV proszę umieścić następującą klauzulę : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.