Szukasz pracy? Mamy dla Ciebie oferty! Wyślij formularz online - oddzwonimy!

Magazynier w markecie budowlanym

Opis

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: krzysztof.zawadzki@europajob.pl z dopiskiem “magazynier - market budowlany” w tytule wiadomości.

Miejsce pracy: Poznań
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia z siedzibą w Krakowie. Tworzy ją zespół pełnych energii profesjonalistów w zakresie doradztwa, rekrutacji i selekcji pracowników. Aktualnie w związku z rozwojem i otwarciem nowego oddziału w Poznaniu, EuropaJOB poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: Magazynier w markecie budowlanym

Obowiązki:
- rozładunek towaru,
- wykładanie i porządkowanie towaru,
- dbałość o ekspozycje towaru,
- dbałość o czystość na dziale.

Wymagania:
- zaangażowanie i motywacja do pracy,
- solidność, pracowitość i odpowiedzialność,
- doświadczenie nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem,
- mile widziany status ucznia/studenta,
- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość podjęcia dłuższej współpracy,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
- możliwość elastycznego grafiku w przypadku osób uczących się

Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. z siedzibą w Kraków 30-134, Kunickiego 5-201. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Lokalizacja

Polska

Nasza misja

Naszym priorytetem jest zapewnienie profesjonalnej obsługi wszystkim tym z którymi współpracujemy. Zarówno pracodawcy, jak i pracownicy mogą liczyć na rzetelną informację i fachowe wsparcie.

Nasi partnerzy

Akceptuję